forbot
UAH
Перевалка вантажів в морських портах в Чорноморськ від компанії Chernomorskaya Stividornaya Kompaniya, OOO | Замовити Перевалка вантажів в морських портах Чорноморськ (Україна) | Chernomorskaya Stividornaya Kompaniya, OOO : Allbiz
Premium Business
Відгуків: 0
Chernomorskaya Stividornaya Kompaniya, OOO
+38 (067) 654-12-31
  • Chernomorskaya Stividornaya Kompaniya, OOO
  • Каталог послуг
  • Перевалка вантажів в морських портах
Перевалка вантажів в морських портах
  • Перевалка вантажів в морських портах

Перевалка вантажів в морських портах

Опис

Чорноморська Стивідорна Компанія надає послуги з перевалки вантажів в морських портах України: Одеса, Чорноморськ (Іллічівськ). У список послуг входить перевалка імпортних, експортних і транзитних товарів, таких як лісоматеріали, зернові, вантажі, упаковані в біг-беги, великогабаритні / важкі вантажі.

  Фахівці нашої компанії проведуть всі роботи, пов'язані з внутрішньопортовим експедируванням та перевалкою в найкоротші терміни і максимально якісно. Прийом вантажу може здійснюватися з будь-якого виду транспорту, наявність великих складських площ дозволяє зберігати найрізноманітніші товари протягом усього процесу перевалки.   Якщо Ви шукаєте надійну стивідорну компанію, то пропонуємо скористатися нашими послугами. Перевалка вантажів в морських портах з нами - це якісно, доступно і надійно.
Інформація актуальна: 11.09.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Перевалка вантажів в морських портах в Чорноморськ (Україна) від компанії Chernomorskaya Stividornaya Kompaniya, OOO.